1474ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΑΣ Νεάπολης - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Ακρίτες Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κανταρά Ξανθούλα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.



Φίλιππος Ελεούσας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων - Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



΄Ηφαιστος Θέρμης - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ποντίκης, Μεταξάς, Τσεκούρας, Φασούλας.







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δεληγιώργη, Χριστοδουλάκης, Λάτσιος, Φλώρου, Βαφείδου.































































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.01.2022



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)



Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Σουφλίου

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Καμπανιακός - Θύελλα Περιστερώνα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Μαραθώνας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή



Κισσός Χορτιάτη - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Φλώρου Μαρία



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Οδυσσέας Κορδελιού - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος



ΑΟ Θράκης - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15

- Γιατρός:Κυρκου Αννα



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Πέρα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος



Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Μακεδών Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος



Μακεδονία Ευκαρπίας - Διάπλασις

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός: Βογιατζής Γεώργιος



Αναγέννηση Προχώματος - Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης - ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Φοίνικας Τούμπας - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00

- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος



Μαραθώνας Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Αναγέννηση Νέων Επιβατών - Αστέρια

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Κεραυνός Μονοπηγάδου - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος









ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Ξυδόπουλος, Παπαδόπουλος Γ. τ. Ευθ., Σεμερτζής.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00: Κεχαγιά, Μαυρόπετρος, Ιωαννίδης Παντ.





15.00: Ζησόπουλος, Κωλέτση, Κανταρά, Παφίλης.