969ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.01.2022



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00



ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00



ΑΣ Νεάπολης - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00



ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Ακρίτες Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00



Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.



Φίλιππος Ελεούσας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Πέρα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 18.00



ΑΕ Μαρτίου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων - Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



΄Ηφαιστος Θέρμης - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθώνας Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.01.2022



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Εθνικός Σοχού – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.00



ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Καμπανιακός - Θύελλα Περιστερώνα ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00



Μαραθώνας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00



Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00



Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00



Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00



Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00



Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Οδυσσέας Κορδελιού - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00



ΑΟ Θράκης - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00



Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00



Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: - ώρα: 11.00



Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 11.30



Μακεδών Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Μακεδονία Ευκαρπίας - Διάπλασις

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Αναγέννηση Προχώματος - Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης - ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00



Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30



Φοίνικας Τούμπας - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Αναγέννηση Νέων Επιβατών - Αστέρια

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00



Κεραυνός Μονοπηγάδου - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.00