2183ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης



Αίας Ευόσμου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



Ακρίτες Συκεών - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ιωάννης Παπάφης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΟ Σούτερς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ξυδόπουλος, Χατζηκυριάκος, Φασούλας, Χαϊτας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:Μαυρόπετρος, Καρολίδου, Τσικρικώνης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (1η αγωνιστική)



Μακεδονικός – Παναχαϊκή

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00



Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Προοδευτική Νεολαία

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» - ώρα: 17.00



Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)



ΑΟ Λέοντες – ΑΣ Βόλος 2004

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Δάφνη Ακροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός: Μαργαρίτου Χαρίκλεια











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ρουβίκωνας - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Αστραπή Δενδροποτάμου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3 α.α.



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)

---------------------------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Π.Μελά

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ενωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Εθνικός Λαγυνών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)

---------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Θεοχαρίδης, Ποντίκης, Σεμερτζής.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00 - 12.00:Αηδονίδου, Αχλάτης, Καρολίδου.



16.30 – 17.30:Χορόζογλου, Ντέκας.