968ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 21 ΜΑΪΟΥ 2022

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(20η αγωνιστική)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ --- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ντίνος Κούης - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(2η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - Δράση Αρδαμερίου ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-2022
Γήπεδο: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ(ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ) - ώρα: 12.30
Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(2η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-2022
Γήπεδο: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ) - ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(18η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 19-5-2022
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 19-5-2022
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 18.30
Γιατρός:

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(21η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(22η αγωνιστική)
------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 24-5-2022
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.45
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.00

Ντίνος Κούης – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός:





ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(20η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Μακεδονικός ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ --- 3 – 0 α/α


ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-2022
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός:


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00


Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(18η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ ---ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Ατρόμητος Τριαδίου --- 3- 0 α/α

ΑΟ Σούτερς - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00