1887ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Οι παρακάτω αγώνες θα διεξαχθούν κανονικά το Σαββατοκύριακο 1 – 2 Οκτωβρίου 2022, εκτός και αν η Έκτακτη Γενική Συνέλευση των μελών της Ε.Π.Ο. αποφασίσει την αναστολή όλων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων των Ε.Π.Σ. που είναι προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022 στην Αθήνα.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γιώργος - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός (ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10/2022)

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30



Εθνικός Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γιώργος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Παφίλης Γιώργος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελ. - Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος



Νίκη Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

ΠΑΟΚ - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτρης - Γιατρός:Στοϊλούδης Γιώργος



ΠΑΟΚ Σταυρού - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Πανόραμα - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γιώργος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γιώργος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Ορφέας Σουρωτής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γιώργος - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Φίλιππος Ελεούσας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γιώργος











ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



ΑΕ Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

ΜΠΑΜ - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: -



ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Τσικρικώνης Γρ., Χατζηπαυλίδης Δ., Παπαδάκης Δημοκρ., Ιμβρόσης Ευαγ.



























ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γιώργος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Ηρακλής Θερμαϊκού - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα



ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Μίκρας



Δόξα Περιβολακίου - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Δόξα Αγ.Παύλου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γιώργος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γιώργος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γιώργος



Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γιώργος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Μακεδονία Ευκαρπίας - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γιώργος



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσιωμίδης Σταύρος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Αστραπή Νεάπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σουρβίνος Σπύρος



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Προοδευτική - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Πέρα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κωνσταντίνος



ΑΣΤΕΡΙΑ - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γιώργος











ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Δόξα Τούμπας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Αριστοτέλης - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γιώργος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: -



ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.00 - 11.00: Ιντζεκώστας Ι., Χατζηαθανασίου Γ.

16.00 - 17.00: Περγέλης Παν., Μούρτης Χρ., Νιμβρόγλου Αντ., Σουρβίνος Σπ., Λάτσιος Δημ.