4830ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000 ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μακεδονικός
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - Αγιος Νικόλαος ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00

Αναγέννηση Επανομής - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ


Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00

Ακρίτες Συκεών - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Καμπανιακός ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Αίας Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
Εσπερος Τερψιθέας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 13.30

Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Αστέρας Ραιδεστού ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΕΡΓΕΛΗΣ Π.
Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Μπέμπηδες 2000 - Εθνικός Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

Μαραθώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Άρης Θεσσαλονίκης - ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.
Ακρίτες Συκεών - Μακεδόνες
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.





Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ Ουράνιοι - Αξιός Ανατολικού ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Αθλητική Εκπαίδευση - Ελευθεριακός ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2)
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Διάπλαση - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΟ.Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ακαδημίες Μίκρας -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Επανομής - Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Άγιος Νικόλαος - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.
Μαραθώνας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Πανόραμα - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Δόξα Ρετζικίου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - Πρωταθλητές Πεύκων ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Καμπανιακός
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Μπέμπηδες Ιωνίας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΕ Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Αίας Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ Ουράνιοι ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟΚ Σταυρού ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - Διάπλαση
Γήπεδο: ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ (ΛΑΓΚΑΔΑ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ----- 3 – 0 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΙΑ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.30

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.


Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.
ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μακεδόνες
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.30


Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Εσπερος Τερψιθέας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ.

Διάπλαση - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Μακεδών Ευόσμου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2022
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Πρωταθλητές Πεύκων - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜ.

Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΒΑΟ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΠΑΣ Αρσακλή - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Πανόραμα
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.00

Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Μακεδονικός
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.30

Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αγροτικός Αστέρας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μπέμπηδες Ιωνίας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟΚ Σταυρού ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Φοίνικας Πολίχνης - Διάπλαση
Γήπεδο: Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.