4321ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΚ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 6-12-2022
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
----------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.


Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων ------ ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.



Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 12ο ΛΕΠΤΟ)
----------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.


Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------

Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική)
------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ----- 3 – 0 α/α

Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Πρωτέας Ευόσμου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.30




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.


Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------
Αίας Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΒΑΟ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
------------------------------------
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ευκαρπίας ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.