4805ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Αλλαγές γηπέδων

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνονται οι παρακάτω αλλαγές γηπέδων:

A. Ο αγώνας του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Αδένδρου θα διεξαχθεί την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 13.00 στο δημοτικό γήπεδο Αμπελοκήπων (πλαστικό) «Απόστολος Αστρεινίδης», αντί στο γήπεδο Μενεμένης, λόγω έργων συντήρησης του χλοοτάπητα.

Β. Ο αγώνας του 1ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας Όλυμπος Δενδροποτάμου – Έσπερος Τερψιθέας θα διεξαχθεί την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο δημοτικό γήπεδο Αμπελοκήπων (πλαστικό) «Κωνσταντίνος Μιγκοτζίδης», αντί στο γήπεδο Μενεμένης, λόγω έργων συντήρησης του χλοοτάπητα.

Γ. Ο αγώνας του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας θα διεξαχθεί το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Αδένδρου, αντί στο γήπεδο Παρθενίου.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



ΑΟ Καρδίας - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Καμπανιακός Β - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μελιτέας - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Εθνικός Πυλαίας - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:--



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ. Μασούτης» - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



ΑΕ Κρήνης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αριστοτέλης - ΑΣ ΠΕΡΑ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: Σαριδάκης Γιώργος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Τσικρικώνης, Σουρβίνος, Ντουβαρτζής, Παπαδάκης.















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Βύρων Καβάλας

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Καμπανιακός – Ορφέας PUMA Ξάνθης

Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Θερμαϊκός Θέρμης – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτρης



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πανθρακικός

Γήπεδο: Νέας Μηχανιώνας - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Μπαλίκος Νίκος



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) - ΑΣ Καστοριά

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης - ΓΠΟ Καστοριάς

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος





Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Παύλος Μελάς - Ιωνικός

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Δόξα Πενταλόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μαραθώνας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Εθνικός Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τράϊκος Αρης



Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΑΜΣ Νικόπολη - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας



Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:--



ΠΑΟΚ - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Αρης Θεσσαλονίκης - Αχιλλέας Περαίας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αναγέννηση Ρυσίου - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αετός Βασιλικών - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

Μαγνησιακός - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ



ΑΟ Μεσήμβριας - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. Ελ. - Γιατρός: Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ατλας Μενεμένης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κύρκου Αννα



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Διάπλαση

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Κεραυνός Κολχικού - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Νίκη Νεοχωρούδας - Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:



Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) «Κ. Μιγκοτζίδης» - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: Πιλαφάς Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



ΑΕ Μαρτίου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Κυψέλη Νεάπολης - Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣΤΕΡΙΑ - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



Αναγέννηση Επταπυργίου - Μπαμ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ- πλ.) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος - Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.30: Νιμβρόγλου, Ιορδανίδης, Τσικρικώνης, Δεληγιώργη.

14.00 – 15.30: Περγέλης, Λάτσιος, Γεωργίου, Λιάπης.