613ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)- ώρα: 11.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ– ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ- ώρα: 14.00

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ– ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ώρα: 09.00


Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) -ώρα: 11.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ–ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -ώρα: 14.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ -ώρα: 14.00

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)


Κ13-3Δ- ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ώρα: 12.15

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 14.15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 10.15


Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ– ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ώρα: 13.00

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)






Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)-ώρα: 10.00

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ- ώρα: 09.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (1)

Κ13-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (2) –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (2)- ώρα: 11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 13.00

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ– ΜΕΝΕΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ - ώρα: 14.00

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 09.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-----0-3 α/α

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 09.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ–ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ- ώρα: 10.00

Κ12-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)- ώρα: 13.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ– ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 13.00

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 15.00

Κ12-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 13.10

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 11.15

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ώρα: 09.15



Κ12-4Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ–ΝΙΚΗΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ώρα: 11.30

ΑΙΟΛΟΣΕΥΟΣΜΟΥ 2014–ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 14.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥΚΟΥΔΑΣ (1)– ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ώρα: 14.30

Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDEN BOYS(Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ώρα: 13.00

ΑΕΤΟΙ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ–ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ12-1Α ΟΜ.JOGABONITO(Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 13.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ KYΡΙAKH 29.01.2023

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 14.00

ΕΡΜΗΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)

Κ12-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS- ώρα: 11.00

ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 13.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00

Κ12-3Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS (2) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) –ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ - ώρα: 14.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1)- ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -ώρα: 10.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

Κ11-2Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)–ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)- ώρα: 11.30

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO–ΑΚΡΙΤΕΣΣΥΚΕΩΝ (2)-ώρα: 12.30

Ρεπό: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Κ11-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 11.00

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 09.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 12.00

Κ11-4Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ- ώρα: 12.00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) - ώρα: 10.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 13.00

Ρεπό:ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)

Κ11-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΧΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ -ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.00



Κ11-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2)– ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 10.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 12.00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 11.00

Κ11-3Α ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 13.00

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 10.00

Κ11-4Α ΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Σ) (8ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 11.15

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 12.15

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)

Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 13.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-3 α/α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΠΡΩΤΕΑΣΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 11.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ -


Κ10-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 11.00

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.00

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(1) - ώρα: 11.00

ΕΝΩΣΗ ΕΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 14.00




Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2)- ώρα: 12.00

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 09.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) - ώρα: 13.00

Κ10-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (3) - ώρα: 09.45

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 11.00

ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 12.15

Κ10-5Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 10.30

ΚΕΡΑΥΑΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)–ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 -ώρα: 12.30

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES–ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ -ώρα: 11.30

Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 11.15

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.15

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.15

Κ10-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015–ΚΙΣΣΟΣΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 13.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 11.00
Κ10-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 12.00

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1) - ώρα: 10.00


Κ10-4Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(2) –ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 11.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020–ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 09.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)–ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ώρα: 09.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ- ώρα: 12.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(1)- ώρα: 11.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

Ρεπό: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)

Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ώρα: 11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 10.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)– ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 12.00

Κ9-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ –ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) -ώρα: 09.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 14.30

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 13.00

Κ9-4Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)– ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2) - ώρα: 13.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ –ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ώρα: 10.00

Κ9-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)– ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 13.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)– ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
Κ9-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 13.45

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ –ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 11.00

Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ– ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ώρα: 09.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
Κ9-4Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ (2) – XANK ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1) – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB– ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 14.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)

Κ8-1ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) –ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ώρα: 11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 11.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 11.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

Κ8-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ώρα: 14.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 13.00

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ 3-0 α/α

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ(2)–ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣΠΕΥΚΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ8-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ–ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ----- 0-3 α/α

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 14.00

ΛΕΟΝΤΕΣLADIES–ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) -ώρα: 10.00

ΠΑΟΚΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 12.00

Κ8-1Α JOGABONITO(Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 14.15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 11.00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)

Κ8-2ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (8ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.15

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 11.30

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3)

Κ8-3ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 13.00

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ –ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 10.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 12.00

Κ8-4Α CITYMINIFOOTBALLCLUB (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 11.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)- ώρα: 12.30

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)

Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ώρα: 09.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 12.00

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΟΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ7-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 12.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

Ρεπό:ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 12.00

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ– ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ώρα: 11.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Κ7-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ–ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΟΜΑΔΑ Α, ΟΜΑΔΑ Β

Κ7-3Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) –ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 12.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ώρα: 11.00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 09.00

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ13-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ώρα: 11.00

Κ13-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ώρα: 09.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ–ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 14.00

Ρεπό: ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2)

Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ώρα: 10.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ– ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Κ13-3Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 09.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)- ώρα: 11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020–ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΡΨΙΘΕΑΣ (1) –ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 12.00

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ -ώρα: 11.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΜΓΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ (2) - ώρα: 13.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2)– ΕΘΝΙΚΟΣΛΑΓΥΝΩΝ- ώρα: 14.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ - ώρα: 10.00

Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 12.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 14.00


Κ12-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(6η &8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 14.00 (6η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 09.15
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)–ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 12.15





Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ -ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ -ώρα: 12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) -ώρα: 09.00

Κ12-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.00

ΙΕΚΔΕΛΤΑ 360 (2)– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 14.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 09.00

Ρεπό:ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) -ώρα: 11.00

ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(9η& 10η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ–ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00(6η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ώρα: 10.00

Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360– ΠΑΣΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 13.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000(3)– ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.00

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 12.00




Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (K) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (4)– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)-ώρα: 14.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ώρα: 11.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) -ώρα: 13.00

Κ11-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 12.00

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)

Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)–ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 12.00

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00

Ρεπό:ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ10-2ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ -ώρα: 10.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ώρα: 13.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

Ρεπό:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1), ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ


Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 12.00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ –ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ- ώρα: 13.00

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2)





Κ10-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΠΟΤ ‘’Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’’ - ώρα: 13.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

Ρεπό:ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ


Κ10-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 11.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 09.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ– ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κ10-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORTCENTER (Κ) (8ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ –ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 13.10

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 10.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.00

Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3)- ώρα: 12.00

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) –ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Κ9-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(9η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ- ώρα: 11.00

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS(K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ- ώρα: 12.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 13.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 13.00

Κ9-2Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.15

ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”–ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 11.15

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

Κ9-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ0-3 α/α

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 13.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)

Κ8-1ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 10.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 12.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(4) –ΟΜΟΝΟΙΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 11.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ





Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 11.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΌΣ ΕΥΌΣΜΟΥ (1)- ώρα: 11.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 11.00

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 12.00

Κ8-1Α ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) –ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 10.00

ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB

Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ– ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 10.00

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 09.00

ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Κ8-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ –ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ–ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΡΥΣΙΟΥ– ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 14.00

Ρεπό: ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)

Κ7-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ώρα: 10.00

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ώρα: 10.00


Κ7-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(9ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 09.00

ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 10.00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.00

Κ7-1ΑCITYMINIFOOTBALLCLUB (Κ) (8ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 12.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΧΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 13.00


Κ7-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 11.30

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 11.15