ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023
Α1 - PLAYOFF(3η αγωνιστική)
--------------------------
Ακρίτες Συκεών - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης
ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σταματης Βαγγελης
Νίκη Ευκαρπίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος
Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Παύλος Μελάς - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα
Α1 - PLAYOUT(3η αγωνιστική)
--------------------------
Ελευθεριακός - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:
Α1 - PLAYOFF Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.15
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αστραπή Νεάπολης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Μπαμ - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Χριστοδουλάκης, Παναγιωτίδης, Παυλίδης, Μούρτης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Καβάλα
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης – Αβάντες Χαλκίδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς – Σειρήνες Γρεβενών
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
ΑΟ Λέοντες – Ροδόπη ‘87
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
------------------------------------------
Σκίουροι – ΠΑΣ Φλώρινας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 24 βαθμοί έναντι 17)
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Εθνικός Μετεώρων - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Κουρέμπελες Ρωμανός
Ιάσων Αυγής - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιωάννης Παπάφης 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 23 βαθμοί έναντι 15)
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 28 βαθμοί έναντι 9)
Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 24 βαθμοί έναντι 16)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------
Αστραπή Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Διάπλαση - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Ατλας Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Ενωση Συκεών - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Κυρκου Αννα
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Κεραυνός Κολχικού - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Δόξα Γερακαρούς - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Φοίνικας Σχολαρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Απόλλων Καλαμαριάς - ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Προοδευτική - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αργοναύτης Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
ΑΣ ΠΕΡΑ - Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρια
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελλήσποντος Κριθιάς ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΠΣ Ασκού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.30 – 12.30: Χατζηπαυλίδης, Ιορδανίδης, Λιάπης
12.30 – 16.30: Ποιμενίδης, Γούγουλη, Νιμβρόγλου, Τσικρικώνης