11902ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.03.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(23η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Αβάτου

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00





ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.03.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θύελλα Σαρακηνών (Κερ.Αγγελοχωρίου) – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00



Α1 - PLAYOFF(4η αγωνιστική)

--------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Ιωνικός - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κ.



Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Α1 - PLAYOUT(4η αγωνιστική)

--------------------------

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Δόξα Πενταλόφου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αχιλλέας Τριανδρίας - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ηρακλής Θερμαϊκού - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



ΑΣ Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός: Παυλίδης Ευάγγελος



Αστέρας Αμπελοκήπων - Ν.ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Ιάσων Αυγής - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Πανόραμα - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



Εθνικός Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Σαϊβανίδης Παναγιωτης



Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας



Δάφνη Ακροποτάμου - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Αξιός Ανατολικού - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Φοίνικας Τούμπας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΕΡΑ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Κεραυνός Μονοπηγάδου - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 12.30: Παναγιωτίδης, Χριστοδουλάκης, Ντέκας, Βογιατζής.

12.30 – 16.30: Ποιμενίδης, Αηδονίδου, Δημόπουλος, Παπαδ