6196ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - Μπέμπηδες 2000 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Γιατρός:

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ 8-4-2023

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Μακεδονικός ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Μπέμπηδες 2000 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ 9-4-2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος αγώνας)
-------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΠΟΛΗΣ (ΠΛ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Μ. Αλέξανδρο) - ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΚΟΥΡΕΜΠΕΛΕΣ Ρ.

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 30 -3-2023 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5 -4-2023 (2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 17.30

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΧΟΡΤΟ) - ώρα: 17.00
Γιατρός:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Β ΦΑΣΗ - Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

Β ΦΑΣΗ - Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.


Β ΦΑΣΗ - Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Οδυσσέας Κορδελιού - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

Β ΦΑΣΗ - Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής ---ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)

Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος αγώνας)
-------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 6-4-2023
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 17.30
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ/ CELSTE – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ - ώρα: 17.00
Γιατρός:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)- ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ - ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 17.30
Γιατρός:

Β ΦΑΣΗ - Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00

ΑΕ Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ - Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 10.00

Κισσός Χορτιάτη - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Β ΦΑΣΗ - Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Μαραθώνας ------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδόνες - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Β ΦΑΣΗ - Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας /ΑΚΑΔ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Β ΦΑΣΗ - Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ελευθεριακός
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΓΣ Ηλιούπολης - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Β ΦΑΣΗ - Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) - Διάπλαση ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Αξιός Ανατολικού ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΦΑΣΗ - Κ16 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-4-2023

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Μακεδονικός
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΠΑΟΚ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΑΟ.Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος αγώνας)
-------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ - ώρα: 11.30

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΣΤΕΡΙΑ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 20.30
Γιατρός:

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΧΟΡΤΟ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7-4-2023
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 19.00
Γιατρός:

ΑΚΑΔΗΜΗΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 4-4-2023
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΣΤΑΔΙΟ) - ώρα: 17.00
Γιατρός:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ - ώρα: 13.00


Β ΦΑΣΗ - Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟΠ ΣΚΙΟΡΟΙ (2) - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.

ΡΕΠΟ: ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ


Β ΦΑΣΗ - Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ Θ.

ΡΕΠΟ: ΧΑΝΘ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.30

ΡΕΠΟ: ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - Μαραθώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2)/ JOGA BONITO
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


Β ΦΑΣΗ - Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ντίνος Κούης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.

ΡΕΠΟ: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ/ GOLDEN BOYS




Β ΦΑΣΗ - Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ/ CELESTE
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

Β ΦΑΣΗ - Κ15 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
--------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΚΕΣΙΔΗΣ Β.
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(16η αγωνιστική)
------------------------------------
Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 12.00

ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 10.00

Πρωτέας Ευόσμου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ----- 3 – 0 α/α

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(17η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟΚ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 18.30


Αίολος Ευόσμου 2014 - Πρωτέας Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 19.30
Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΟ Διοικητηρίου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2023
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 19.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------- 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος αγώνας)
-------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ Θ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ - ώρα: 13.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΠΟΛΙΧΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ- ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Β ΦΑΣΗ - Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Β ΦΑΣΗ - Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΧΑΝΘ - Μαραθώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Β ΦΑΣΗ - Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ Θ.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

Β ΦΑΣΗ - Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.

ΡΕΠΟ: ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΤΟΙ (2)

Β ΦΑΣΗ - Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Μακεδόνες - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2)

Β ΦΑΣΗ - Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΡΕΠΟ: ΒΑΟ

Β ΦΑΣΗ - Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Διάπλαση
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Β ΦΑΣΗ - Κ14 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Νίκη Ευκαρπίας - Αίας Ευόσμου ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Β ΦΑΣΗ - Κ14 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΗΣ Β.
Μακεδών Ευόσμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2010 και νεότεροι)

Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος αγώνας)
-------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 11.30

ΓΣ ΗΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: PLANET F.C. - ώρα: 10.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 13.00

ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2023
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Β ΦΑΣΗ - Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ Θ.
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.

ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
Β ΦΑΣΗ - Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

Β ΦΑΣΗ - Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
Εθνικός Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)
Κ13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(12η αγωνιστική)
-------------------------------
ΠΑΟΚ (Β) - Λέοντες
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΠΑΟΚ (Α) - Μέντεκας Καλαμαριάς ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΣ Αρσακλή
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 16.00

ΡΕΠΟ: ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ