3782ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.04.2023

Α1 - PLAYOFF(5η αγωνιστική)

--------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ιωνικός

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Α1 - PLAYOUT(5η αγωνιστική)

--------------------------

Ελευθεριακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΑΟ Καρδίας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Εθνικός Μαλγάρων - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Σταματης Βαγγελης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Κισσός Χορτιάτη - Πανόραμα

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Κολοσίδης Θεόδωρος















Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φίλιππος Ελεούσας - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Αξιός Ανατολικού - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Αστραπή Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Δάφνη Ακροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη









ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δημόπουλος, Στεφάνου, Παναγιωτίδης, Χριστοδουλάκης.









ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.04.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(25η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Βύρων Καβάλας

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 16.00



Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Γήπεδο: Χαλάστρας (Καμπανιακού) - ώρα: 16.00



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

------------------------------------------

Σκίουροι – Αίαντας Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00



Α1 - PLAYOFF(5η αγωνιστική)

--------------------------

Ακρίτες Συκεών - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ



Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ν.ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Αναγέννηση Ρυσίου - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαϊβανίδης Παναγιωτης



ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βασιλάκης Ευστάθιος



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Ενωση Συκεών - Διάπλαση

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Φοίνικας Σχολαρίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Προοδευτική

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη



Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Φοίνικας Τούμπας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κουρέμπελες Ρωμανός



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Αστέρια - Μπαμ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 12.30: Σουρβίνος, Λάτσιος, Παυλίδης, Τσικρικώνης.



13.30 – 17.30: Ντέκας, Γεωργίου, Τζέκος, Γραμματάς.