13938ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗΗ ΕΥ.
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ.
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.30

Δόξα Τριλόφου - Μπέμπηδες 2000 ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο :Αγίου Παύλου- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός:ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Αστέρια - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας
Γήπεδο: ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ17 30Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)
Γήπεδο :Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΗΣ


ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Εύοσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΛΩΝΑΡΗΣ Κ.

Κ17 40Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Μακεδόνες
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
ΈσπεροςΤερψιθέας - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ - Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ ΕΥ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ
Αθλητική Εκπαίδευση - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥ
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER ΜΑΓΝΗΣΙΑ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.30

Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Άγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Τριαδίου
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗΗ ΕΥ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός:ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛ.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Αστέρια
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2)

Κ16 30Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μακεδονικός - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΣ Νεάπολης - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ: ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ

Κ16 40Σ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αίολος Ευόσμου 2014 - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - Ηρακλής Θερμαϊκού ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Ρετζικίου------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 1-10-2023
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός:ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ

ΡΕΠΟ: Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός:ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
ΈσπεροςΤερψιθέας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός:ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
Νίκη Ευκαρπίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΛΩΝΑΡΗΣ Κ.