8240ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 19-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Εθνικός Πυλαίας ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Αστέρια - AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-2-2024
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 21-2-2024
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ Α.


Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αθλητική Εκπαίδευση ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-2-2024
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ Χ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αστέρια - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 14-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 10’ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-0)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΑΕ Ρετζικίου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 21-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Καμπανιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αναγέννηση Επανομής - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER - ώρα: 09.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2) - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Εθνικός Σοχού---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 21-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΑΣΑΚΟΥ Α.

Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΤΑΣΑΚΟΥ Α.

Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΠΑΟΚ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.45

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020(1) - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.15
Γιατρός: ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ Ι.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00




Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Καμπανιακός - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 12.15
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Δ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Ουράνιοι ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-2-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΟΥΓΟΥΛΗ Χ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
Ντίνος Κούης - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΑΣΑΚΟΥ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - Άρης Θεσσαλονίκης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ21-2-2024
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 16.30
Γιατρός:ΚΑΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ Β.



Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 21-2-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ Α.

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 12.30


Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 11.45
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-2-2024
Γήπεδο: ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΟΥ- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.


Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(ΡΕΠΟ)
----------------------------

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)

K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTSCENTER –ώρα: 14.00

K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ---- ΑΝΑΒΟΛΗ