4ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων
Της Κυριακής 8.10.2017
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση:

Α. Ο αγώνας ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ζ. Ζάχος θα διεξαχθεί την Κυριακή 8.10.2017 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Ωραιοκάστρου, αντί στις 11.30 στο ίδιο γήπεδο – Υπεύθυνος Α’ Βοηθειών: Ουρσώφ Γεώργιος.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 07.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Παύλος Μελάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
ΑΕ Πυλαίας - Προοδευτική
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αστραπή Νεάπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού- Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:ALBUBALI ABDALMUEZ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

ΑΕ Νέων Σίνδου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Αίολος Ευόσμου 2014 - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Φυλακτάκης Δημήτριος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια

Κυψέλη Νεάπολης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Γερακαρούς - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δολμάς, Καμπαρμάκης, Νικολαϊδης Απ., Σιδηρόπουλος, Φωτιάδης, Χαϊτας.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Καρύδα, Παπαδήμος, Παπανικολοπούλου Στ., Χαρατσίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.10.2017


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00
Καμπανιακός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 16.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Πυλαίας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Νίκη Κερασιάς - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός: Παπανικολοπούλου Σταυρούλα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Ιωάννης Παπάφης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Ελπίδες Σταυρούπολης - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Νίκη Ηρακλείου - Αίολος
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΠΑΟ Καρτερών - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:ALBUBALI ABDALMUEZ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός: Μακρίδης Ιωάννης

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Διγενής Κρυονερίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ακροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Εθνικός Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Βορράς Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισάβετ

Ερμής Μηχανιώνας - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισάβετ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Καφαδάρης, Νεοχωρλής, Νικολαϊδης Απ., Σιδηρόπουλος, Σπανίδης.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Ανδρικόπουλος, Βαζακίδης, Γερόπουλος, Μαυρίδης.
15.00 - 16.30: Αφθονίδης, Γκαβανόζης, Καπουράνη, Λιάβα, Πολυπαθέλη, Τζήκας, Χοβαρδάς.