6ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:

Α. Ο αγώνας ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.11.2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Ευκαρπίας, αντί την Κυριακή 26.11.2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Συκεών (παλαιό) – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος.

Β. Ο αγώνας Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.11.2017 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Ωραιοκάστρου, αντί το Σάββατο 25.11.2017 και ώρα 15.00 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός:Ζαϊρης Μιχαήλ.

Γ. Ο αγώνας Δράση Αρδαμερίου – Αετός Ανω Σταυρού θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.11.2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Βασιλουδίου, αντί την Κυριακή 26.11.2017 και ώρα 11.30 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα.

Δ. Ο αγώνας ΑΕ Μαρτίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.11.2017 και ώρα 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ), αντί στις 18.00 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα.




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.11.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Ολυμπιακός Κυμίνων - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ακρίτες Συκεών - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Αχιλλέας Περαίας - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία



ΑΕ Μαρτίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί



Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



ΑΕ Πυλαίας - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Ενωση Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ



Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Πέρα - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης-Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



ΑΕ Νέων Σίνδου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος



Αίολος Ευόσμου 2014 - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΣ Παπάδες

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης









ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δολμάς, Δουβλέκης, Κοντός, Μαυρίδης, Ναζίρης, Παπαδημητρίου.







ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Ζησόπουλος, Λουκοβίτης, Παράσχος, Σαριδάκης.

























ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.11.2017


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)



ΑΠΕ Λαγκαδά - Νάουσα

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00



ΑΕΠ Ηρακλής - Καμπανιακός

Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 15.00



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)



Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα 2016 ΠΣ Γυναικών

Γήπεδο: Αγιού Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Ευόσμου - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος



ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Αστραπή Μεσαίου - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία



ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ



ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ελλήσποντος Κριθιάς - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Ασκού - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Ελλήσποντος Μαδύτου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος











Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Φαλήρου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Νίκη Κερασιάς - Μελιτέας

Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Αετός Βασιλικών - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Aldubali Abdalmuez



Μακεδονικός Μοναστηρίου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Νίκη Νεοχωρούδας - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος



Μαγνησιακός - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Ιωάννης Παπάφης - Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Κεραυνός Αγίου Παύλου - Προοδευτική

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίολος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος



Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος



Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βορράς Αμπελοκήπων - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος



ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη



Ερμής Μηχανιώνας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Καπετάν Αγρας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30

- Γιατρός:Γκόλα Σοφία



Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γκόλα Σοφία



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Κανάρης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Μπούρος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Σκλάβαινας.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



11.00 – 11.30: Γκαβανόζης, Μαυρίδης, Ουρσώφ, Παπανικολοπούλου Στ., Παρασκευόπουλος, Τσάλιος.



13.00 – 15.00: Καρύδα, Μακρίδης, Μιχαηλίδου, Μουχσιάδης, Ξύλας, Χατζηαθανάσιου.