X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 1-3
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01.12.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22.12.2019, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17.11.2019, 15.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
19.01.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06.10.2019, 11.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16.02.2020, 13.15, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.11.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 3-3
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28.09.2019, 17.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.01.2020, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.02.2020, 16.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.11.2019, 15.00, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15.12.2019, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 1-4
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 0-5
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΑΙΟΛΟΣ: 1-0
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
02.02.2020, 13.15, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
02.02.2020, 10.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 2-5
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
09.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 5-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.11.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
07.12.2019, 15.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK