ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
08.04.2023, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΜΠΑΜ: 1-5
Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23.04.2023, 17.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
23.10.2022, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
25.02.2023, 15.30, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
13.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ
18.12.2022, 10.45, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
29.01.2023, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ: 0-1
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ
12.03.2023, 16.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
19.03.2023, 13.15, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
06.11.2022, 09.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 5-1
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
11.12.2022, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
29.01.2023, 10.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 0-1
Διαιτησία: ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05.02.2023, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
18.02.2023, 18.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 3-3
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
05.03.2023, 13.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 1-0
Διαιτησία: ΚΕΣΣΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
02.04.2023, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΝΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11.12.2022, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
18.12.2022, 14.45, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
12.02.2023, 13.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05.03.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
26.03.2023, 11.30, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.11.2022, 11.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
27.11.2022, 10.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
04.12.2022, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
22.01.2023, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 3-2
Διαιτησία: ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22.01.2023, 10.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΜΠΑΜ: 0-5
Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.11.2022, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
04.12.2022, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.01.2023, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ: 3-1
Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
15.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21.01.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ: 0-3
Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04.02.2023, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
12.03.2023, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
03.12.2022, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
29.10.2022, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 4-0
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
30.10.2022, 14.30, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-6
Διαιτησία: ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
16.11.2022, 14.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑΜ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΝΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
09.11.2022, 14.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ