ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1
14%
X
29%
2
76%

ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF

ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOFF

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 - PLAYOFF

Π.ΜΕΛΑΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF

ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 - PLAYOFF

ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOUT

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT

ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 0-4
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 0-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 1-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: 0-3
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 3-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-3
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 0-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 2-5
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 0-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: - -
23.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-3
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 4-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 0-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: - -
20.01.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -
03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3
Διαιτησία: - -
03.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: - -
10.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: - -
17.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 2-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3
Διαιτησία: - -
24.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ: -
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 1-2
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 3-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 16.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 3-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 1-2
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: 1-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 12.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 12.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 0-6
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-6
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 10.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 5-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΙΟΥΡΟΙ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 4-3
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 8-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑ.Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: 1-7
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 13.15, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 13.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΜΠΑ.Μ.: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0
Διαιτησία: - -
13.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0
Διαιτησία: - -
20.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3
Διαιτησία: - -
03.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0
Διαιτησία: - -
10.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0
Διαιτησία: - -
17.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: - -
24.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 3-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 6-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-3
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 2-4
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 10.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 1-2
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β: 6-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 1-3
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: 0-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 1-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ: 0-6
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 14.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 2-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ: 6-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 13.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 13.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 09.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 12.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 1-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: 5-1
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ: 1-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 3-0
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΣΤΕΡΙΑ: -
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: -
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 0-4
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 4-2
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 3-1
Διαιτησία: - -
25.02.2024, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: - -
24.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: -
Διαιτησία: - -
03.03.2024, 16.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: -
Διαιτησία: - -
02.03.2024, 16.00, γήπ: ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: -
Διαιτησία: - -
28.02.2024, 15.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-7
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 3-3
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-6
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: - -
, , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16