ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1
56%
X
00%
2
44%

ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
23.04.2023, 17.00, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14.12.2022, 15.00, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 3-0
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26.03.2023, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 5-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
09.04.2023, 16.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ: 3-1
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30.04.2023, 17.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΔΙΑΠΛΑΣΗ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17.05.2023, 17.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13.05.2023, 17.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26.02.2023, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23.10.2022, 16.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
05.11.2022, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27.11.2022, 15.00, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11.12.2022, 11.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08.01.2023, 15.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
04.02.2023, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.02.2023, 15.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25.02.2023, 15.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12.03.2023, 16.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26.10.2022, 16.15, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28.01.2023, 18.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
12.02.2023, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
04.03.2023, 16.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08.03.2023, 16.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.10.2022, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
13.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
20.11.2022, 15.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04.12.2022, 11.00, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08.01.2023, 11.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
19.02.2023, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05.03.2023, 11.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
06.11.2022, 15.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06.11.2022, 11.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20.11.2022, 11.15, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.01.2023, 11.15, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
15.01.2023, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19.11.2022, 15.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
26.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
11.12.2022, 15.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
22.01.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05.02.2023, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18.02.2023, 15.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΕΣΣΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05.03.2023, 16.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 5-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.03.2023, 16.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
26.03.2023, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.12.2022, 15.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17.12.2022, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
29.01.2023, 15.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27.11.2022, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 2-7
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04.12.2022, 15.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
29.01.2023, 11.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
19.02.2023, 15.30, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12.03.2023, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
19.03.2023, 11.30, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΝΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
23.10.2022, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-5
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11.03.2023, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 4-4
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18.03.2023, 18.15, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13.11.2022, 11.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΚΕΣΣΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ
12.02.2023, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
08.04.2023, 17.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-4
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.12.2022, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤ
21.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
02.04.2023, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
29.10.2022, 15.30, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 5-1
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30.10.2022, 10.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23.11.2022, 14.30, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: 1-5
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09.11.2022, 14.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30.11.2022, 14.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ