Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0-0
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 4-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 4-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 2-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0-0
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. 5-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) 0-4
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 6-2
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 1-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - ΑΣΤΕΡΙΑ 3-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1-0
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. 1-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΣΤΕΡΙΑ 0-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2-0
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 1-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) 2-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 5-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2-1
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1-5
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-1
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5-4
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) 0-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 5-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 2-5
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 9-1
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛΗ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ (1) 0-5
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0-2
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1-2
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΘΛΗ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ 3-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 0-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 5-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 2-3
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5-4
Κ15 ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINALFOUR (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-3
Κ15 ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINALFOUR (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) 3-5
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 4-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) 2-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 2-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) 4-7
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3-8
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) 0-5
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1-3
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3-2
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 1-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4-4
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0-5
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 1-1
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 5-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 1-2
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3-5
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 3-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 2-2
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3-1
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) 1-7
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 6-8
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1-4
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-5
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) 0-1
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0-4
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΣΤΕΡΙΑ (1) 0-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 2-4
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 2-1
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ 2-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 3-2
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (1) 4-2
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-0
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3-1
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-5
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 0-5
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 1-3
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 4-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ 10-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) 2-4
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) 4-0
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 6-0
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 5-4
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5-6
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 1-3
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) 5-2
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4-1
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1-1
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 1-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ 3-1
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5-1
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-2
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 1-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-8
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3-2
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1-1
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2-2
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 2-5
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) 3-2
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) 1-4
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 8-7
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0-2
Κ14 ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINALFOUR (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2-1
Κ14 ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINALFOUR (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-0
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) 0-3
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-1
Κ13 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 6-0
Κ14 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΑΟ ΦΙΛΥΡΟΥ 1-0
Κ15 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-1
Κ16 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 4-3
Κ17 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2
Κ14 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ 1-1
Κ15 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0-1
Κ13 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 9-0
Κ14 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 6-5
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 0-4
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2-0
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) 2-1
Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 2-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ (1) 4-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 1-3
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1-2
Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5-2
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 4-1
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 3-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1-0
Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1-2
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) 1-3
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 7-10
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 1-5
Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1-2
Κ17 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΟΚ 0-3
Κ14 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 -
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ -
Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0-3