X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16.09.2018, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 5-3
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
27.01.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
25.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09.12.2018, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.02.2019, 11.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.03.2019, 12.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
04.05.2019, 18.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 3-0
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
02.12.2018, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
24.10.2018, 15.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΕΡΑ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
15.05.2019, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK