ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (30η)ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ | 1 | 2 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ | 3 | 3 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ | ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ | 3 | 2 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 3 | 0 | ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ | ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 1 | 2 | ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ | 2 | 0 | ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | 2 | 0 | ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
|
|
|
15,71%
|
33,81%
|
M/O γκολ ανά αγώνα
3,30
|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
|
ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΟΙΝΕΣ |
ΓΚΟΛ |
N/I/H |
ΕΝΤΟΣ |
|
ΕΚΤΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
71
|
0
|
75-20
|
22-5-1
|
43-9
|
12-2-0
|
32-11
|
10-3-1
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
57
|
0
|
63-36
|
18-3-7
|
36-18
|
11-1-2
|
27-18
|
7-2-5
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
53
|
0
|
49-28
|
16-5-7
|
19-12
|
9-1-4
|
30-16
|
7-4-3
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
46
|
0
|
56-37
|
14-4-10
|
28-13
|
7-3-4
|
28-24
|
7-1-6
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
46
|
0
|
52-38
|
14-4-10
|
31-12
|
10-2-2
|
21-26
|
4-2-8
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
44
|
0
|
50-49
|
14-2-12
|
27-26
|
8-0-6
|
23-23
|
6-2-6
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
43
|
0
|
48-54
|
13-4-11
|
26-18
|
9-2-3
|
22-36
|
4-2-8
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
39
|
0
|
34-36
|
12-3-13
|
18-20
|
6-2-6
|
16-16
|
6-1-7
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
37
|
0
|
42-45
|
10-7-11
|
27-21
|
7-4-3
|
15-24
|
3-3-8
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
35
|
0
|
60-57
|
9-8-11
|
32-28
|
6-4-4
|
28-29
|
3-4-7
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
35
|
0
|
34-40
|
9-8-11
|
17-22
|
5-3-6
|
17-18
|
4-5-5
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
32
|
0
|
34-57
|
10-2-16
|
21-22
|
7-2-5
|
13-35
|
3-0-11
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
29
|
0
|
35-54
|
8-5-15
|
16-23
|
5-2-7
|
19-31
|
3-3-8
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
17
|
0
|
32-60
|
4-5-19
|
18-26
|
2-4-8
|
14-34
|
2-1-11
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
13
|
0
|
30-83
|
4-1-23
|
19-46
|
2-1-11
|
11-37
|
2-0-12
|
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες
(άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
|
TOP-SCORERS Τελ.ενημέρωση: 11/2/2024 01:28:47
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
1 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
1 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 3 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 1 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
0 - 0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
5 - 0 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
3 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 0 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
1 - 3 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0 - 2 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
2 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
3 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
4 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
1 - 1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
0 - 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
4 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
0 - 3 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
2 - 1 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 0 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
0 - 0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
2 - 1 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
3 - 0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
3 - 2 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
0 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
2 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
3 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
0 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
2 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 4 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 2 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
0 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
1 - 3 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
0 - 3 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
1 - 4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
3 - 2 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
2 - 0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
1 - 0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
3 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
1 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
2 - 3 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
2 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
2 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
2 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
4 - 0 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
4 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
2 - 2 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
2 - 2 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
2 - 4 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
0 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
0 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
3 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
4 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
2 - 3 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
4 - 2 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
0 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
6 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
0 - 0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
1 - 3 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
1 - 1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
0 - 4 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 6 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
2 - 1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
5 - 1 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
2 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
1 - 0 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
2 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
1 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
5 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
1 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
3 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
6 - 5 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
0 - 0 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
5 - 0 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
1 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2 - 0 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 5 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
3 - 0 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
0 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
2 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
3 - 2 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
4 - 0 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
1 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
1 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 4 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
1 - 0 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
4 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
1 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
4 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
4 - 1 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0 - 2 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 3 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
3 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
3 - 4 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
1 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 2 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
3 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
2 - 0 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2 - 2 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
1 - 0 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
1 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
3 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
3 - 0 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
1 - 2 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
1 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
5 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
3 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 4 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
2 - 3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
0 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
2 - 5 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
0 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 1 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 2 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
1 - 2 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
0 - 2 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
3 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
1 - 0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
3 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
2 - 0 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
1 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
1 - 3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
2 - 3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 3 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
0 - 3 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
3 - 2 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
2 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
1 - 2 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
0 - 1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 4 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
2 - 1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
2 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
2 - 2 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
3 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
0 - 1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
1 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
0 - 1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
3 - 0 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
0 - 2 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
1 - 0 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
3 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
0 - 5 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
2 - 1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
0 - 3 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
3 - 2 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
2 - 3 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
0 - 2 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
5 - 1 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
0 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1 - 3 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
0 - 2 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
3 - 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
0 - 0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
2 - 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
0 - 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
2 - 5 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
1 - 2 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
2 - 1 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
5 - 3 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
4 - 2 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
3 - 1 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
2 - 5 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 7 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
1 - 0 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
0 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
1 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
3 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
2 - 2 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
0 - 1 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
2 - 1 |
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
3 - 2 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2 - 1 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
2 - 3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
0 - 1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
6 - 4 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
1 - 2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
3 - 3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ |
3 - 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
3 - 0 |
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
1 - 2 |
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
2 - 0 |
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ |
2 - 0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ |
|
|
|